Vitarade® wspiera ORLEN Lang Team Race!

Już po raz kolejny firma Fitness Authority® wraz z marką Vitarade® została Partnerem ORLEN Lang Team Race i zapewni nagrody oraz wkłady do pakietów startowych dla osób biorących udział w zbliżającym się wyścigu w Arłamowie.

Vitarade® to marka oparta na opatentowanym surowcu — Vitargo®, który idealnie sprawdza się w sportach wytrzymałościowych, wytrzymałościowo-siłowych i mieszanych. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą zarówno o sportowcach wyczynowych, jak i amatorach dla zapewnienia efektywnego przyswajania i wykorzystania energii podczas długotrwałego wysiłku oraz natychmiastowej powysiłkowej odnowy glikogenu mięśniowego.

Zarówno dla amatora jak i dla sportowca zawodowego, odpowiednie przygotowanie żywieniowe jest tak samo ważne jak sprzętowe. I podobnie jak awaria roweru czy rozklejone buty, nieodpowiednie żywienie może zniweczyć plany na zrealizowanie założeń treningowych czy nawet ukończenie wyścigu. Pomocą w takiej sytuacji mogą być łatwo przyswajalne węglowodany pochodzące właśnie z produktów marki partnerskiej ORLEN Lang Team Race – Vitarade®.

– Takie momenty zawsze są wyjątkowe. Bardzo się cieszę, że firma Fitness Authority® wraz z marką Vitarade® jest znowu z nami, jako partner ORLEN Lang Team Race. To niezwykle ważne, że istnieją firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i już po raz kolejny decydują się na wsparcie naszego wyścigu. Dzięki takim podmiotom jak Fitness Authority® mamy możliwość promocji kolarstwa w Polsce – podkreśla Dyrektor Generalny Lang Team Czesław Lang.

ORLEN Lang Team Race w Arłamowie odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 18 maja 2024 roku. Wyścig ten po raz kolejny zgromadzi setki miłośników kolarstwa z Polski i ze świata, którzy będą walczyli o wartościowe nagrody, m.in. produkty marki Vitarade®.

Wydawanie pakietów startowych nastąpi na podstawie kodu QR w Hotelu Arłamów, więcej szczegółów w informacji: BIURO ZAWODÓW [link].