ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Karpaczu

Ta informacja była już długo wyczekiwana przez wszystkich amatorów kolarstwa. W 2023 roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w Karpaczu! 30 lipca stolica polskich Karkonoszy, będzie także stolicą kolarstwa. Na zawodników będzie czekać nowa, wymagająca trasa, na której będą mogli sprawdzić swoje możliwości. 

Po dwóch latach ścigania się w Arłamowie nadszedł czas na zmiany i kolejne wyzwania. Czesław Lang przygotował nową trasę skrojoną specjalnie pod wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z własnymi możliwościami i innymi zawodnikami na trasie. W Karpaczu amatorzy będą mieli do pokonania trasę o długości 79 kilometrów. Dla wszystkich uczestników będą medale pamiątkowe, a najlepsi mogą spodziewać się wartościowych nagród. Podczas ostatniej edycji, zwycięzcy – Adam Wójcik oraz Sonia Cięciel – wrócili do domów nie tylko z pięknymi wspomnieniami, ale także podwójnym zaproszeniem do czterogwiazdkowego hotelu we włoskim resorcie narciarskim Madonna di Campiglio.

Tak było podczas ORLEN Tour de Pologne Amatorów w 2022 roku:

Co więcej, w 2023 roku kolarze będą mogli walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu ORLEN Lang Team Race, w którego skład wchodzi także impreza w Karpaczu. Już dziś zapraszamy do udziału w wyścigach w Arłamowie (27.05) oraz w Bytowie (16.09). Zapisy na wszystkie wyścigi zostaną otwarte jeszcze w 2022 roku.