Odcinek specjalny Hotelu Arłamów podczas ORLEN TdP Amatorów 

Dokładnie 31 lipca w Arłamowie wystartuje kolejna edycja ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego.

­- W tym roku stawiamy na sprawdzone miejsce i ponownie zapraszamy wszystkich amatorów do Arłamowa. Przygotowaliśmy piękną, wymagającą, ale bezpieczną trasę w Bieszczadach. Do pokonania będzie 75 kilometrów ze startem i metą w Hotelu Arłamów. Będzie to szansa aby przejechać odcinkiem III etapu dla zawodowców z Kraśnika do Przemyśla. Najlepsza zawodniczka i zawodnik wygrają wyjazd do Madonna di Campiglio. – zapowiada Czesław Lang i dodaje – ale mam jeszcze jednego asa w rękawie! 

Tym asem w rękawie jest dodatkowa klasyfikacja na odcinku specjalnym Hotelu Arłamów pod Kalwarię Pacławską! Najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna na tym odcinku wygrają tygodniowy pobyt w Hotelu Arłamów wraz z wieloma atrakcjami (rozgrzewający seans w Świecie Saun, relaks w Strefie Basenów, joga, siłownia) oraz pełnym wyżywieniem.

Słynny podjazd o długości 1 kilometra to świetne miejsce, aby sprawdzić swój czas na tle zawodowców i porównać 1:1 nasz wynik, dzięki odcinkowemu pomiarowi czasu. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak wypadamy na tle kolarzy z najlepszych grup zawodowych na świecie. Zapraszamy do Arłamowa! Ciągle są otwarte zapisy: TUTAJ.