Nagraj filmik – Wygraj gadżety Tour de Pologne!

W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największego wydarzenia sportowego w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej, piątego pod względem oglądalności wyścigu na świecie, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, uruchamia specjalny konkurs i kampanię promocyjną. Kampania ma na celu zachęcenie jak największej rzeszy Polaków do jazdy na rowerze, szczególnie szosowym, a tym samym promocję zdrowego trybu życia w towarzystwie emocji, jakie daje jazda na popularnej „kolarce”. Chcemy również zachęcić Polaków do kibicowania kolarzom na trasie Tour de Pologne, a tym samym doświadczania piękna zarówno kolarstwa, jak i wspaniałych zakątków naszego kraju.

Osoby, które zechcą wziąć udział w zabawie, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody związane z Tour de Pologne. Jedynym zadaniem, jakie trzeba wykonać, jest nagranie krótkiego (max. 60 sek.) filmiku i wypowiedzenie się w nim na jeden z poniższej wskazanych tematów:

– czym jest dla ciebie kolarstwo?

– co ci daje jazda na rowerze szosowym?

– dlaczego lubisz oglądać/uprawiać kolarstwo?

– czy masz jakieś przeżycia/wspomnienia związane z Tour de Pologne lub ORLEN Tour de Pologne Amatorów?

Materiały nie wymagają profesjonalnej oprawy. Mogą być nagrane w szybki i prosty sposób po prostu telefonem. Stawiamy głównie na zabawę i spontaniczność, czyli dwie cechy, które często towarzyszą wypadom na rower.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że autor opublikuje filmik na jednej z używanych przez niego platform mediów społecznościowych (Facebook / Instagram / YouTube / Twitter), koniecznie z trzema hasztagami #mojekolarstwo #tourdepologne #tdp i jednocześnie prześle do organizatora link do video na adres konkurs@langteam.com.pl.

Weź udział w zabawie, podziel się z nami swoją historią! Najciekawsze filmiki zostaną opublikowane na mediach społecznościowych Tour de Pologne, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Do rozdania są:

– darmowe pakiety startowe na wybraną imprezę organizowaną przez Lang Team (ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Arłamowie, 31.07.2022 / lub jedną z dwóch ORLEN Lang Team Race.

– stroje kolarskie TdP

– plecaki TdP

– książki „Zawodowiec” –  biografia Czesława Langa z autografem autora

Kampania trwa od 04.07.2022 i kończy się 29.07.2022, czyli dzień przed startem Tour de Pologne 2022. Zwycięzcy będą ogłaszani w każdy piątek. Szczegóły kampanii można znaleźć w regulaminie konkursu [KLIKNIJ].

Serdecznie zapraszamy do zabawy!