Wystartuj w TAURON TdP Amatorów i wygraj wyjazd na MŚ w Innsbrucku!

Dla zwycięzcy tegorocznej edycji czeka nie lada gratka – wyjazd do Tyrolu na Mistrzostwa Świata UCI zawodowców w terminie 24.09 – 01.10.2018

Poczuj się jak zawodowiec na mistrzowskiej trasie

Tygodniowy wyjazd na mistrzostwa świata w Insbrucku w terminie 24.09 – 01.10.2018 został przygotowany przez Bike2B.pl i można go również wykupić u organizatora.

Impreza odbędzie się zgodnie z formułą” Riding in the heart of Alps“. Podczas pobytu będzie możliwość 6 dni jazdy na rowerach po najpiękniejszych trasach regionu, oraz dopingowania zawodników na mecie w dniach 27-30.09.2018 w ekskluzywnej strefie kibica gdzie oprócz bliskiej obecności finiszujących kolarzy będą odbywały się imprezy towarzyszące, koncerty muzyczne i dekoracje zwycięzców wyścigów.

Dla aktywnych kolarzy amatorów największą atrakcją pobytu będzie możliwość zmierzenia się z trasą wyścigu Elity w towarzystwie Czesława Langa, który poprowadzi naszą grupę do mety w Innsbrucku. https://www.bike2b.pl/uci-mistrzostwa-swiata/

Termin wyjazdu: 24.09 – 01.10  / Cena od 1890 PLN/os. w pok 2 osobowym

Świadczenia: 7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, 5 wyjazdów rowerowych z tourleaderem, przejazd trasą wyścigu i spotkanie z Czesławem Langiem, bilety wstępu na metę w Innsbrucku w dniach 27-30.09, bezpłatny bilet na komunikację publiczną w Tyrolu VVT i miejską w Innsbrucku „IVB”. Ubezpieczenie KL i NW, opieka rezydenta.

Dojazd do Innsbrucka z Polski autokarem w obie strony z przewozem roweru 600 PLN/os.

Rezerwacja:  www.bike2B.pl   info@bike2b.pl   tel: +34 351 33 03

Czytaj dalej>>>

We wrześniu 2018 roku Mistrzostwa Świata UCI w Kolarstwie Szosowym odbędą się w stolicy Tyrolu czyli Innsbrucku. Łącznie w programie mistrzostw w okresie od 22 do 30 września 2018 r znajduje się 12 wyścigów dla mężczyzn i kobiet. Podczas 8 pasjonujących dni na starcie stanie ok. 1000 zawodników w różnych kategoriach.

Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym to zmagania najwybitniejszych kolarzy na świecie są wśród nich Polacy. Jesteśmy przekonani, że Katarzyna Niewiadoma, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka i pozostali zawodnicy naszych narodowych zespołów będą w Innsbrucku w najwyższej formie. Na mecie będziemy mieli możliwość motywowania ich do walki o najwyższe laury i wspólnego przeżywania sportowych emocji.

Trasy wyścigów będą bardzo wymagające nawet dla najlepszych górali.                             Wyścig Elity Mężczyzn odbędzie się 30.09.2018 na dystansie 252,9 km z różnicą wysokości 4670 m. Mistrzostwa Świata UCI w Austrii będą spektakularne. Organizatorzy spodziewają się setek tysięcy kibiców na trasach wyścigów, a bezpośrednia transmisja na żywo dotrze do ponad 150 krajów na świecie. Nie może tam zabraknąć również Ciebie. Zapraszamy!