Mikołajki

Drodzy Przyjaciele,

Za nami niełatwy rok. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów, także tych dotyczących ORLEN Tour de Pologne Amatorów 2020. W trudnych chwilach szczególnie ważne są wsparcie i zrozumienie. A na to mogliśmy liczyć z Waszej strony i za to Wam serdecznie dziękujemy.

Z myślą o wszystkich uczestnikach ORLEN Tour de Pologne Amatorów, którzy zdecydowali się nie wycofywać opłaty, ale przenieść ją na przyszły rok, przygotowaliśmy mały upominek. Podczas 77. Tour de Pologne UCI World Tour poprosiliśmy rywalizujących w wyścigu kolarzy o podpisanie numerów startowych. Przesyłamy Wam po jednym z numerów oraz listę startową, abyście mogli sprawdzić, czyj autograf posiadacie. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was przyjemna pamiątka.

Znamy już datę przyszłorocznego Tour de Pologne UCI World Tour, który odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia. Właśnie w tym terminie możecie spodziewać się naszego wspólnego święta, czyli ORLEN Tour de Pologne Amatorów. O wszystkich aktualnościach związanych z zapisami do przyszłorocznego wyścigu będziecie mogli dowiedzieć się śledząc naszą stronę internetową i media społecznościowe.

Przed nami święta Bożego Narodzenia, w tym roku szczególne. Wielu z nas spędzi je tylko w gronie najbliższej rodziny, a może nawet samotnie. Tym mocniej życzymy Wam dużo radości, spokoju i przede wszystkim zdrowia. Oby nowy rok przyniósł Wam mnóstwo pozytywnej energii i wielu kolarskich emocji.

Do zobaczenia na trasie!