ORLEN Lang Team Race we wrześniu w Rzeszowie

Przypominamy, że ORLEN Tour de Pologne Amatorów, ze względu na pandemię koronawirusa i zmieniony kalendarz wyścigów, został przełożony na inny, jeszcze nieustalony termin.  Ponieważ wyścig na pewno nie odbędzie się w tym roku podczas Tour de Pologne rejestracja na ORLEN Tour de Pologne Amatorów została wstrzymana.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich serdecznie do startu w ORLEN Lang Team Race, który odbędzie się w sobotę 12 września w Rzeszowie.

Pierwotnie zawody w Rzeszowie były zaplanowane na ostatni weekend sierpnia. Przesunięcie terminu spowodowane jest nową datą ORLEN Wyścigu Narodów, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 12-13 września.

Niezmiennie do wyboru pozostają dwa dystanse – Mini o długości 54 kilometrów oraz Maxi o długości 81 kilometrów. Oba będą rozgrywane na 27-kilometrowej rundzie ze startem i metą w al. Cieplińskiego w Rzeszowie.

ORLEN Lang Team Race będzie rozgrywany z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu podczas zgłoszeń w Biurze Zawodów, podczas dojścia na miejsce startu i we wszystkich obszarach wyznaczonych przez Organizatora. Kolarze powinni unikać bezpośrednich kontaktów przy powitaniu i podziękowaniu za wspólny wyścig, a po zakończeniu jazdy będą zobowiązani do bezzwłocznego opuszczenia strefy mety.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w ORLEN Lang Team Race w Rzeszowie 12 września. Ci, który zapisali się do startu, a w nowym terminie nie będą mogli rywalizować, będą mogli otrzymać zwrot opłaty startowej.