Już w tę niedzielę ORLEN Tour de Pologne Amatorów! 

W niedzielę 30 lipca odbędzie się wielkie kolarskie święto – ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Tym razem kolarze-amatorzy będą ścigać się w Karpaczu. Kultowe miejsce w historii amatorskiego kolarstwa i Tour de Pologne, wymagająca trasa, walka do ostatnich metrów i wspaniałe nagrody. To właśnie czeka u podnóży Karkonoszy.

Tego dnia Karpacz stanie się kolarską stolicą Polski, ze względu na dwa wyścigi. Swoje zmagania jako pierwsi rozpoczną oczywiście amatorzy, którzy wyruszą na 83 kilometrową trasę z terenu Hotelu Gołębiewski w Karpaczu – który jest partnerem wydarzenia. Na trasie zaplanowano cztery 14-sto kilometrowe rundy, a finisz to kultowy podjazd pod Orlinek.

Tego samego dnia w Karpaczu będą finiszować kolarze z najlepszych ekip kolarskich na świecie, ponieważ także na Orlinku zaplanowano metę 2. etapu jubileuszowego Tour de Pologne UCI World Tour. W wyścigu swój udział zapowiedzieli Rafał Majka i Michał Kwiatkowski. Udział w wyścigu dla amatorów to jedna z niewielu okazji aby przejechać trasą zawodowego peletonu i przy okazji spotkać mistrzów.

Dla uczestników wyścigu przygotowano pakiety startowe z upominkami od naszych sponsorów. Każda osoba biorąca udział otrzyma także medal pamiątkowy, na którym na mecie będzie można wygrawerować swój wyniki. Dla najlepszych przewidziano wyjątkowe nagrody takie jak rower szosowy marki Felt o wartości 17 tysięcy złotych, produkty marki EKOI, nagrody finansowe sięgające 2500 złotych oraz zestaw suplementów Fitness Authority. Co więcej zwycięzca i zwyciężczyni otrzymają voucher na 6-dniowy pobyt w 4* hotelu w Madonna di Campiglio! 

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednej z największych imprez kolarskich w Polsce! Zapisało się już ponad 2 tysiące uczestników. Mamy jeszcze zapas miejsc. Zapisy możliwe w biurze zawodów. 

Cena pakietu startowego w biurze zawodów, wynosi 200 PLN (płatność gotówką lub kartą).

W pakiecie każdy otrzyma:

  • numer startowy z chipem
  • pomiar czasu i wyniki
  • pamiątkowy medal
  • gadżety sponsorskie
  • posiłek regeneracyjny
  • zabezpieczenie medyczne i ratownicze
  • rękawki EKOI

29.07.2023, sobota

09:00-20:30 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych – Hotel Gołębiewski, ul. Karkonoska 14

30.07.2023, niedziela

08:00-10:30 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych
11:00 – start (Hotel Gołębiewski, ul. Karkonoska)
15:00 ok. – dekoracje zwycięzców (Orlinek, ul. Olimpijska)
16:00 – zamknięcie trasy