Już tylko miesiąc do ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Karpaczu!

Dokładnie za miesiąc w Karpaczu odbędzie się wielkie kolarskie święto – ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Kultowe miejsce w historii amatorskiego kolarstwa i Tour de Pologne, wymagająca trasa, walka do ostatnich metrów i wspaniałe nagrody. To właśnie czeka na Was u podnóży Karkonoszy.

Jeszcze tylko 30 dni do rozpoczęcia zmagań amatorów w ramach ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Dokładnie w niedzielę, 30 lipca Karpacz stanie się kolarska stolicą Polski. A to wszystko za sprawą dwóch wyścigów. Tour de Pologne UCI WorldTour oraz ORLEN Tour de Pologne Amatorów. Swoje zmagania jako pierwsi rozpoczną oczywiście amatorzy, którzy wyruszą na 83 kilometrową trasę z terenu Hotelu Gołębiewski w Karpaczu – który jest partnerem wydarzenia. Na trasie zaplanowano cztery 14-sto kilometrowe rundy, a finisz to kultowy podjazd pod Orlinek.

Tego samego dnia w Karpaczu będą finiszować kolarze z najlepszych ekip kolarskich na świecie, ponieważ także na Orlinku zaplanowano metę 2. etapu jubileuszowego Tour de Pologne UCI World Tour. Według pierwszych informacji w wyścigu weźmie udział aż trzech zwycięzców z lat ubiegłych. W tym Rafał Majka. Udział w wyścigu dla amatorów to jedna z niewielu okazji aby przejechać trasą zawodowego peletonu i przy okazji spotkać mistrzów.

Dla uczestników wyścigu przygotowano pakiety startowe z upominkami od naszych sponsorów. Każda osoba biorąca udział otrzyma także medal pamiątkowy, na którym na mecie będzie można wygrawerować swój wyniki. Dla najlepszych przewidziano wyjątkowe nagrody takie jak rower szosowy marki Felt o wartości 17 tysięcy złotych, produkty marki Ekoi, nagrody finansowe sięgające 2500 złotych oraz zestaw suplementów Fitness Authority.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednej z największych imprez kolarskich w Polsce! Zachęcamy do zapisów za pośrednictwem formularza internetowego na naszej stronie.