Już tylko 100 dni do wielkiego wydarzenia! ORLEN Lang Team Race

Czas szybko ucieka, a temperatura rośnie! Już za dokładnie 100 dni rozpocznie się cykl ORLEN Lang Team Race w Arłamowie! Pierwszy etap przyciąga uwagę swoją wyjątkową trasą, położoną na terenach malowniczego Podkarpacia. Warto przygotować swoją formę, bo przewyższenie na trasie wynosi prawie 1800 metrów. Start i meta już tradycyjnie zlokalizowane będą na terenie Hotelu Arłamów, który jest partnerem wydarzenia. 

Po raz kolejny zapraszamy do Arłamowa! To nasze sprawdzone miejsce, które lubiane jest przez wielu kolarzy-amatorów, ale także przez zawodowców z WorldTouru! Myślę, że to naprawdę fajna okazja, aby porównać swoje czasy z lat poprzednich i mieć taki punkt odniesienia czy nasza forma wzrasta. Dlatego serdecznie zapraszam do udziału w wyścigu, ale także całym cyklu ORLEN Lang Team Race. – Zachęca do udziału Czesław Lang, organizator wydarzenia i medalista olimpijski. 

Ale to nie koniec atrakcji! Warto przedłużyć swój pobyt na Podkarpaciu, ponieważ dzień później na terenie Hotelu Arłamów, zaplanowano finisz i wielki finał ORLEN Wyścigu Narodów – imprezy rangi UCI, w której ścigają się kolarze do lat 23 z reprezentacji narodowych. Sam wyścig składa się z 5 etapów, a udział w nim weźmie 25 ekip kolarskich. 

Jeśli chcesz być częścią tego niezwykłego wydarzenia, to warto już teraz zarejestrować się na wyścig i zagwarantować sobie pewne miejsce na starcie. W cenie pakietu każdy uczestnik otrzyma gadżety sponsorskie, pamiątkowy medal z możliwością wykonania graweru ze swoim czasem oraz posiłek regeneracyjny. 

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i przygotuj się na niezapomnianą przygodę podczas ORLEN Lang Team Race w Arłamowie! 

KALENDARZ

ORLEN Lang Team Race w Arłamowie – 18.05.2024

ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Karpaczu – 11.08.2024

ORLEN Lang Team Race w Bytowie – 21.09.2024