200 dni do startu ORLEN Tour de Pologne Amatorów!

Pozostało 200 dni do startu ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Karpaczu! To idealny moment, aby rozpocząć przygotowania do cyklu 3 wyścigów dla amatorów. Zapisz się już teraz! 

Dziś wybija dokładnie 200 dni do wyścigu ORLEN Tour de Pologne Amatorów, jednej z najbardziej prestiżowych imprez kolarskich w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 sierpnia w Karpaczu. To doskonała okazja dla miłośników kolarstwa – nie tylko tych doświadczonych – aby rozpocząć przygotowania i sprawdzić swoje umiejętności na malowniczej trasie u podnóża Karkonoszy, której start zlokalizowano w Hotelu Gołębiewski. Dla niecierpliwych, pierwszy “test” formy można wykonać 18 maja w Arłamowie, podczas ORLEN Lang Team Race!

– ORLEN Tour de Pologne Amatorów to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do integracji społeczności kolarskiej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczony czy zaczynasz swoją przygodę z rowerem, zapraszamy do udziału – zapowiada Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wydarzenia. 

Organizatorzy przygotowali dla uczestników pakiety startowe z wyjątkowymi gadżetami, medalami pamiątkowymi, profesjonalną trasę prosto z wyścigu rangi UCI WorldTour oraz wyjątkowe nagrody dla najlepszych! W sprzedaży dostępne są także pakiety VIP, w których znajdzie się m.in. limitowana koszulka kolarska. . 

Zapisy są otwarte, a liczba miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekaj i  już dziś dołącz do kilkuset zarejestrowanych na wyścig osób!

Zarejestrować się można poprzez specjalny formularz pod adresem: https://zapisy.sts-timing.pl/tour_de_pologne_amator/ 

KALENDARZ:

18.05.2024 ORLEN Lang Team Race, Hotel Arłamów

11.08.2024 ORLEN Tour de Pologne Amatorów, Hotel Gołębiewski, Karpacz

21.09.2024 ORLEN Lang Team Race, Bytów