Już wkrótce wielki finał w Bytowie

Już za niespełna miesiąc, w Bytowie odbędzie się finał kolarskich zmagań dla amatorów. Trzecia i ostatnia edycja cyklu ORLEN Lang Team Race w tym roku, zaplanowana jest na 16 września. To idealny sposób na zakończenie sezonu startowego. 

Już tradycyjnie Bytowie odbędzie się finał cyklu wyścigów dla amatorów ORLEN Lang Team Race, za którego organizację odpowiada wicemistrz olimpijski, Czesław Lang. Główną ideą wyścigu jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. W ramach rywalizacji przygotowano dwa warianty trasy do wyboru. Trasa MAXI o długości 104 kilometrów oraz trasa MINI, której dystans wynosi 42 kilometry. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać piękno Kaszub. 

– Przed nami ostatnie już w tym roku kolarskie wydarzenie organizowane przez Lang Team. Zawsze bardzo cieszę się na finał cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie, bo to moje rodzinne strony. To właśnie tutaj zacząłem odkrywać kolarstwo. Są to piękne tereny, na których można się ścigać. – zapowiedział wyścig Czesław Lang. 

Dla wszystkich uczestników przygotowane będą pakiety startowe z gadżetami sponsorskimi, rękawami EKOI oraz pamiątkowym medalem, z możliwością wygrawerowania swojego wyniku na stanowisku Grawerbus.

Dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych przewidziano nagrody rzeczowe, takie jak okulary kolarskie EKOI, zestaw suplementów od Fitness Authority oraz medale. W Bytowie poznamy także zwycięzców klasyfikacji generalnej całego cyklu ORLEN Lang Team Race. 

Wciąż otwarte są zapisy przez internet. Rejestracja na wyścig oraz więcej informacji na stronie www.langteamrace.pl . 

Profil dystansu MAXI

Profil dystansu MINI

PROGRAM

ORLEN Lang Team Race – BYTÓW
Mickiewicza 13

15.09.2023, piątek

17:00-19:00 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych

16.09.2023, sobota

08:00-10:30 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych
10:30 – ustawienie w sektorach
11:00 – start
15:00 – dekoracje zwycięzców
16:00 – zamknięcie trasy